GUESS JUBE02177JWRHT

1,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Големина на обетки: 11 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха