GUESS JUBE04012JWRHT

2,390.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на обетки: 20 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха