SALE 34%

GUESS JUBE04032JWYGT/U

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Големина на обетки: 25 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха