SALE 59%

GUESS JUBN02191JWRHT/U

Original price was: 3,590.00 ден.Current price is: 2,872.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха