GUESS JUBN02245JWRHT

2,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 406 мм – 456 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха