SALE 59%

GUESS JUBN03241JWYGRHT/U

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 410 мм – 460 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха