GUESS JUBN03400JWRHT

3,390.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 410 мм – 460 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха