SALE 34%

GUESS JUBN04010JWYGT/U

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива 410 мм – 460 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха