GUESS JUBN04030JWRHT

3,590.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 400 мм – 450 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха