SALE 34%

GUESS JUBN04056JWYGT/U

Original price was: 4,690.00 ден.Current price is: 4,221.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха