SALE 59%

GUESS JUBN04097JWYGT/U

Original price was: 4,690.00 ден.Current price is: 3,752.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха