SALE 59%

HELENADIA 1864

Original price was: 2,700.00 ден.Current price is: 2,160.00 ден.

Бренд: HelenaDia
Материјал: Стаклени кристали, перли и циркони комбинирани со метални делови
Изработка: Од професионален тим на HelenaDia
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха