SALE 59%

HELENADIA 1912

Original price was: 2,600.00 ден.Current price is: 2,080.00 ден.

Бренд: HelenaDia
Материјал: Стаклени кристали, перли и циркони комбинирани со метални делови
Изработка: Од професионален тим на HelenaDia
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха