SALE 59%

LEE COOPER LC.E.01058.110

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха