SALE 59%

LEE COOPER LC.E.01081.330

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,232.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха