LEE COOPER LC.K.3.738

1,490.00 ден

Бренд: Lee Cooper Kids
Големина на часовник: 34 мм
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 1 ATM
Пол:
Детски
Гаранција:
2 години

На залиха