SALE 59%

LEE COOPER LC.S.01049.120

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,632.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха