Lee Cooper LC06326.999

3,490.00 ден

Бренд: Lee Cooper
Боја: Темно сина
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар : Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха