SALE 59%

LEE COOPER LC06846.360

Original price was: 6,490.00 ден.Current price is: 5,192.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна, сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Машки
Стил:
Секојдневен
Гаранција:
2 години

На залиха