SALE 59%

LEE COOPER LC06969.060

Original price was: 6,190.00 ден.Current price is: 4,952.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха