SALE 59%

LEE COOPER LC07229.120

Original price was: 5,490.00 ден.Current price is: 4,392.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна, бисерно бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 33 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, класика
Гаранција: 2 години

На залиха