SALE 59%

LEE COOPER LC07239.390

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха