SALE 59%

LEE COOPER LC07326.530

Original price was: 5,590.00 ден.Current price is: 4,472.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Женски
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха