SALE 59%

LEE COOPER LC07339.130

Original price was: 4,790.00 ден.Current price is: 3,832.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Женски
Стил:
Елегантен, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха