SALE 59%

LEE COOPER LC07350.061

Original price was: 6,390.00 ден.Current price is: 5,112.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна
Материјал на ремче: Кожа
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Машки
Стил:
Елегантен, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха