SALE 59%

LEE COOPER LC07356.520

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, розово златна, бисерно бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха