SALE 59%

LEE COOPER LC07381.390

Original price was: 7,290.00 ден.Current price is: 5,832.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Машки
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха