SALE 59%

LEE COOPER LC07394.390

Original price was: 6,290.00 ден.Current price is: 5,032.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, сина, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха