SALE 59%

LEE COOPER LC07408.460

Original price was: 5,890.00 ден.Current price is: 4,712.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Розово златна, кафеава
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик, кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха