SALE 59%

LEE COOPER LC07409.390

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик, кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха