LEE COOPER LC07936.351

3,390.00 ден

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна, сребрена
Материјал на ремче: Гумено
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Машки
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха