SALE 59%

LEE COOPER LC07939.310

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Женски
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха