LEE COOPER LC07969.120

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна, бисерна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Женски
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха