SALE 59%

LEE COOPER LC07982.060

Original price was: 5,990.00 ден.Current price is: 4,792.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Машки
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха