SALE 59%

LEE COOPER LCE01063.130

Original price was: 1,890.00 ден.Current price is: 1,512.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха