SALE 59%

LEE COOPER LCE01077.120

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна, бисерно бела
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха