SALE 59%

LEE COOPER LCE01205.110

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,752.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха