LEE COOPER LCN01225.390

Original price was: 1,890.00 ден.Current price is: 1,512.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Секојдневен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха