SALE 59%

LEE COOPER LCN01231.330

Original price was: 3,190.00 ден.Current price is: 2,552.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха