SALE 59%

LEE COOPER LCS01046.320

Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена, бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали, бисери
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха