SALE 59%

LEE COOPER LCS01055.330

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха