SALE 59%

LEE COOPER LCS01259.110

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Златна, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха