SALE 59%

LOTUS LS1855/1/1

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 1,440.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 450 мм – 500 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха