LOTUS LS1992/1/1

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 450 мм – 500 мм
Големина на приверзок: 20 мм x 21.5 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха