SALE 59%

LOTUS LS2124/4/1

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 800.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, циркони
Должина на обетки: 35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха