SALE 59%

LOTUS LS2180/4/2

Original price was: 1,600.00 ден.Current price is: 1,280.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Златна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Големина на обетки: 32 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха