SALE 59%

LOTUS LS2189/1/2

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха