SALE 59%

Marcello Pane ANYL 002-G

Original price was: 3,500.00 ден.Current price is: 2,800.00 ден.

Бренд: Marcelo Pane
Колекција: Letters
Боја на прстен: Златна
Материјал: Сребро и кристали
Големина на прстен: Прилагодлива
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха