SALE 59%

POLICE PL.13889JPBU/61

Original price was: 8,490.00 ден.Current price is: 6,792.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна
Материјал на ремче: гума
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха