SALE 59%

POLICE PEWJA2204308

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна, сребрена
Материјал на ремче: Кожа
Дијаметар: 46 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха